226 ₴
Применение:
Suzuki Alto IV 1.0 (SH410) -- G10B -- 09.1994 - 06.2002| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1993, 1998, 1997, 1995, 1999, 2002, 1994, 1992, 1996 |
| Код запчастини | FA-894S |
| Кросс-номери | 1378054E00;1378054E00DOM;13780M72F80 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 50.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |