497 ₴
Применение:
Nissan Patrol GR V Wagon 2.8 TD -- RD28Ti -- 06.1997 - 05.2000| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2001, 2010, 1998, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2000, 1997, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 1999, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FA-193S |
| Кросс-номери | 16546VB300;16546VC10A |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Стан | Новий |
| Висота | 143 мм |
| Зовнішній діаметр | 178 мм |
| Внутрішній діаметр | 92.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |