
362 ₴
Применение:
KIA Sportage 2.0 TD 4WD -- RF -- 10.1997 - 08.2003| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2001, 2000, 1998, 1997, 1999, 2002, 2006, 2003 |
| Код запчастини | FA-388S |
| Кросс-номери | 0K01713Z40;0K01713Z40A;0K02413Z40;0K02413Z40A;0K01713Z40B |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Retona |
| Стан | Новий |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |