239 ₴
Применение:
KIA RIO II 1.5 CRDi -- D4FA -- 03.2005 - 12.2011| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2005, 2010, 2006, 2011, 2009 |
| Код запчастини | FA-K16S |
| Кросс-номери | 281131G100 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Стан | Новий |
| Довжина | 263 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 49 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |