446 ₴
Применение:
Nissan Cabstar 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M) -- YD25DDTi -- 09.2006 - 12.2013| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-136S |
| Кросс-номери | 16546MA70A;16546MA70C;5001869822;7485119973 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cabstar |
| Стан | Новий |
| Висота | 184 мм |
| Зовнішній діаметр | 173 мм |
| Внутрішній діаметр | 97 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |