Применение:
Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) -- 2AD-FHV -- 10.2005 - 03.2009| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2005, 2006, 2009 |
| Код запчастини | FA-253S |
| Кросс-номери | 178010R010 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Avensis |
| Стан | Новий |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 88 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |