247 ₴
Применение:
KIA Sephia 1.6 i -- B6 -- 09.1993 - 10.1997| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 1993, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2001, 2010, 1998, 1995, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2000, 1997, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 1999, 1994, 2014, 2003, 1996 |
| Код запчастини | FA-398S |
| Кросс-номери | 0K20113Z00;0K20113Z40;0K24713Z40;K20113Z00;K20113Z40;KB6S713Z40;OK20113Z00;OK20113Z40;OK24713Z40 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Shuma, Sephia, Roadster |
| Стан | Новий |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |