299 ₴
Применение:
Mazda Tribute 3.0 V6 24V 4WD (EPFW) -- AJ -- 03.2000 - 05.2008| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2001, 2010, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2000, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FA-333S |
| Кросс-номери | 2723932;4056773;5162051;YF0913Z40;YF0913Z40A;YL8Z9601AA |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Maverick |
| Стан | Новий |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |