239 ₴
Применение:
Suzuki Alto VII 1.0 (AMF310, GFC31S) -- K10B -- 01.2009 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2010, 2023, 2014, 2009, 2025, 2021, 2016, 2019, 2012, 2013, 2011, 2022, Рік випуску автомобіля, 2015, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-830S |
| Кросс-номери | 165464A00C;165464A00F;1378068K00;1378068K00000;13780M83K00;13780M68K00;13780M68K00000;13780M83K00000 |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Nissan |
| Стан | Новий |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 39 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |