394 ₴
Применение:
KIA Carnival I 2.9 TDi -- J3 -- 08.1999 - 10.2001| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2001, 2000, 2005, 1999, 2004, 2002, 2006, 2003 |
| Код запчастини | FA-K02S |
| Кросс-номери | 0K55223603A |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Стан | Новий |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 196.3 мм |
| Висота | 60.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |