294 ₴
Применение:
Jeep Cherokee 2.4 4x4 -- ED1 -- 09.2001 - 01.2008| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2001, 2005, 2004, 2002, 2006, 2003 |
| Код запчастини | FA-017S |
| Кросс-номери | 05019443AA;5019443AA;K05019443AA |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler, Cherokee |
| Стан | Новий |
| Довжина | 264.5 мм |
| Ширина | 164.5 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |