289 ₴
Применение:
Suzuki SX4 S-cross 1.6 DDiS (AKK 416D) -- D16AA -- 08.2013 - 06.2022| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2014, 2023, 2025, 2021, 2016, 2019, 2013, 2022, Рік випуску автомобіля, 2015, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-837S |
| Кросс-номери | 1378062M00;1378062M00000 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |