182 ₴
Применение:
Suzuki Ignis III 1.2 (ATK412) -- K12C -- 10.2016 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2023, 2025, 2021, 2016, 2019, 2022, Рік випуску автомобіля, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-843S |
| Кросс-номери | 1378081PA0;1378081PA0000 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift, Ignis |
| Стан | Новий |
| Висота | 35 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |