326 ₴
Применение:
Toyota Hiace III 2.0 (YH51, YH61) -- 3Y -- 01.1985 - 08.1989| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1980, 1982, 1987, 1988, 1989, 1983, 1981, 1985, 1984, 1979, 1986, 1977, 1978 |
| Код запчастини | FA-221S |
| Кросс-номери | 1780172010 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hiace, HiAce |
| Стан | Новий |
| Висота | 170 мм |
| Зовнішній діаметр | 132 мм |
| Внутрішній діаметр | 67.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |