190 ₴
Применение:
Toyota Camry 2.5 (ASV50_, ASV50R) -- 2AR-FE -- 09.2011 - 03.2018| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2017, 2010, 2005, 2001, 2014, 2016, 2004, 2002, 2006, 2012, 2013, 2011, 2009, 2003, 2015, 2018 |
| Код запчастини | FA-2005S |
| Кросс-номери | 178010H050;1780128030;178010H030 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Venza |
| Стан | Новий |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 43 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |