286 ₴
Применение:
Mitsubishi Grandis 2.0 DI-D (NA8W) -- BSY -- 09.2005 - 03.2010| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2005, 2010, 2006, 2009 |
| Код запчастини | FA-530S |
| Кросс-номери | MN135269 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Grandis |
| Стан | Новий |
| Довжина | 257.5 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |