287 ₴
Применение:
Jeep Wrangler III 3.6 V6 -- ERB -- 10.2011 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-915S |
| Кросс-номери | 53034018AD;53034018AE;68257791AA;K53034018AD |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
| Стан | Новий |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Висота | 38 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |