324 ₴
Применение:
Hyundai Terracan 2.5 TD -- D4BH -- 12.2001 - 12.2006| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2005, 2004, 2002, 2006, 2003 |
| Код запчастини | FAA-HY04 |
| Кросс-номери | 97030H1726;99030H1726 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
| Стан | Новий |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |