319 ₴
Применение:
Nissan Murano II 2.5 dCi 4x4 -- YD25DDTi -- 01.2010 - 09.2014| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2012, 2013, 2011, 2014 |
| Код запчастини | FA-141S |
| Кросс-номери | 165461AT0A |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano |
| Стан | Новий |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |