319 ₴
Применение:
Honda Accord VII 3.0 (CM6) -- J30A4 -- 05.2003 - 12.2005| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2005, 2004 |
| Код запчастини | FA-461S |
| Кросс-номери | 17220RCAA00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Стан | Новий |
| Довжина | 322 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |