549 ₴
Применение:
Nissan Patrol VI 5.6 -- VK56VD -- 04.2010 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2010, 2023, 2014, 2025, 2021, 2016, 2019, 2012, 2013, 2011, 2022, Рік випуску автомобіля, 2015, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-152S |
| Кросс-номери | 165461LK0E;165461LA0A |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Стан | Новий |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Висота | 56 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |