278 ₴
Применение:
Honda Civic VII 1.6 i (EM1) -- D16V1 -- 02.2001 - 12.2005| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 2005, 2004, 2002, 2003 |
| Код запчастини | FA-428S |
| Кросс-номери | 17220PLC000;17220PMRA00;17220PLCY00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Стан | Новий |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 37.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |