358 ₴
Применение:
Suzuki Swift II 1.6 i (SF416, AH14) -- G16B -- 01.1990 - 05.2001| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1993, 1998, 1997, 1995, 1989, 1990, 1999, 1991, 1994, 1992, 1996 |
| Код запчастини | FA-812S |
| Кросс-номери | 1378070C50;1378071C50 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Стан | Новий |
| Висота | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 236.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 77 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |