196 ₴
Применение:
Chery QQ3 0.8 -- SQR372 -- 03.2004 - 12.2012| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2005, 2004, 2006, 2012, 2013, 2011, 2009 |
| Код запчастини | FA-039S |
| Кросс-номери | S111109111 |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Стан | Новий |
| Довжина | 196.2 мм |
| Ширина | 188.2 мм |
| Висота | 39 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |