475 ₴
Применение:
Nissan Vanette 2.0 D (ULC22) -- LD20 -- 10.1986 - 12.1995| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1987, 1988, 1995, 1989, 1990, 1991, 1994, 1992, 1986 |
| Код запчастини | FA-119S |
| Кросс-номери | 16546G5500 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vanette |
| Стан | Новий |
| Висота | 200.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 155 мм |
| Внутрішній діаметр | 88.7 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |