303 ₴
Применение:
Nissan Primera 1.9 dCi -- F9Q -- 04.2003 - 10.2007| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2002, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FA-127S |
| Кросс-номери | 16546AW300 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Стан | Новий |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |