260 ₴
Применение:
Toyota Starlet 1.3 12V Cat (EP81) -- 2E-E -- 12.1989 - 03.1996| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1995, 1989, 1990, 1991, 1994, 1992, 1996 |
| Код запчастини | FA-243S |
| Кросс-номери | 178011106083;17801110608T;1780111060 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Довжина | 307.3 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |