258 ₴
Применение:
Honda Cr-v III 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) -- R20A2,R20A1 -- 10.2006 - 06.2012| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2006, 2012, 2011, 2009 |
| Код запчастини | FA-400S |
| Кросс-номери | 17220RZPY00;17220RZPG00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Стан | Новий |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 43.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |