274 ₴
Применение:
Honda Cr-v III 2.4 i-VTEC 4WD (RE7) -- K24Z4,K24Z1 -- 09.2009 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2010, 2023, 2014, 2009, 2025, 2021, 2016, 2019, 2012, 2013, 2011, 2022, Рік випуску автомобіля, 2015, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-468S |
| Кросс-номери | 17220REZA00 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Стан | Новий |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |