229 ₴
Применение:
Chrysler 300m 3.5 V6 24V -- EGG -- 07.1998 - 08.2000| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1998, 1999, 2004, 2002, 2003 |
| Код запчастини | FA-015S |
| Кросс-номери | 04591100AC;4591100AB;4591100AC;K04591100AC |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | 300M |
| Стан | Новий |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 39 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |