274 ₴
Применение:
Mazda Cx-7 2.5 MZR (ER10L) -- L5-VE -- 07.2009 - 03.2013| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2005, 2014, 2006, 2012, 2013, 2011, 2009 |
| Код запчастини | FA-300S |
| Кросс-номери | AJ5713Z40;AJ5713Z409A |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6, CX-7 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 47 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |