224 ₴
Применение:
Suzuki Baleno 1.3 i 16V (SY413) -- G13BB -- 07.1995 - 05.2002| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1998, 1997, 1995, 1999, 2002, 1996 |
| Код запчастини | FA-896S |
| Кросс-номери | 1378060G00;1378060G00000;1378060G50;1378060GS0;1378060GU0;1378065G50;1378065G50000;1378060GU0000 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Baleno |
| Стан | Новий |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 154.6 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |