
263 ₴
Применение:
Fiat Freemont 2.0 JTD 4x4 -- 939 B5.000 -- 08.2011 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2013, 2011, 2014, 2015 |
| Код запчастини | FA-924S |
| Кросс-номери | 68091843AA;K68091843AA |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Висота | 32 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Freemont |
| Країна реєстрації бренду | Італія |