214 ₴
Применение:
KIA Picanto I 1.1 -- G4HG -- 04.2004 - 09.2011| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2007, 2010, 2005, 2004, 2006, 2011, 2009 |
| Код запчастини | FA-K11S |
| Кросс-номери | 2811307100 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto |
| Стан | Новий |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 39 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |