334 ₴
Применение:
Honda Cr-v IV 1.6 i-DTEC (RE6) -- N16A1,N16A2 -- 10.2013 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2014, 2023, 2025, 2021, 2016, 2019, 2013, 2022, Рік випуску автомобіля, 2015, 2024, 2020, 2018 |
| Код запчастини | FA-467S |
| Кросс-номери | 17220RSXG01 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Стан | Новий |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 48 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |