299 ₴
Применение:
BMW 3 325 td -- M51 D25 (256T1) -- 09.1991 - 02.1998| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1993, 1998, 1997, 1995, 1999, 1991, 2004, 2002, 1994, 1992, 2003, 1996 |
| Код запчастини | FA-0125JM |
| Кросс-номери | 13712243783;13712246416;2246416 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 576 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 49 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |