274 ₴
Применение:
Suzuki Jimny 1.5 DDiS 4WD (SN415D) -- K9K 700 -- 12.2003 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2005, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2006, 2009, 2019, 2020, 2023, 2016, 2004, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014, 2003 |
| Код запчастини | FA-823S |
| Кросс-номери | 1378084A00;1378084A00000 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Jimny |
| Стан | Новий |
| Довжина | 196.5 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 47 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |