258 ₴
Применение:
KIA Borrego 3.0 CRDi 4WD -- D6EA,D6EB -- 11.2007 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2012, Рік випуску автомобіля, 2018, 2008, 2007, 2010, 2021, 2022, 2019, 2009, 2020, 2023, 2016, 2013, 2011, 2015, 2024, 2025, 2014 |
| Код запчастини | FA-K25S |
| Кросс-номери | 281132J000;S281132J000 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 30 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |