270 ₴
Применение:
Nissan Note 1.5 dCi -- K9K 608,K9K 892 -- 06.2013 - 12.2016| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2015, 2014, 2013 |
| Код запчастини | FA-154S |
| Кросс-номери | 165463VD0A |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note |
| Стан | Новий |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 34.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |