272 ₴
Применение:
KIA Clarus 1.8 i 16V -- T8 -- 07.1996 - 08.2001| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2000, 1998, 1997, 1999, 1996 |
| Код запчастини | FA-982S |
| Кросс-номери | 0K9A213Z40;OK9A213Z40 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Clarus |
| Стан | Новий |
| Довжина | 302.2 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 36 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |