278 ₴
Применение:
KIA Optima 2.0 -- G4KD -- 03.2012 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2015, 2012, 2013 |
| Код запчастини | FA-K34S |
| Кросс-номери | 281133S800 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Стан | Новий |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Висота | 201 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |