

294 ₴/комплект
Применение:
Nissan Maxima / Maxima QX IV 2.0 -- VQ20DE -- 02.1995 - 08.2000| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 1998, 1997, 1995, 1999, 1996 |
| Код запчастини | FAA-NS1 |
| Кросс-номери | 272750L900;272750L910;272750L925 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Maxima |
| Стан | Новий |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 23.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |