
2 986 ₴
Застосування:
Hyundai H-1 Travel 2.5 CRDI -- D4CB -- 07.2008 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2012, 2022, 2024, 2010, 2014, Рік випуску автомобіля, 2020, 2025, 2017, 2013, 2015, 2008, 2019, 2011, 2016, 2009, 2023, 2018 |
| Код запчастини | DI-H24C |
| Кросс-номери | 517124H000;517124H500 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1 |
| Стан | Новий |
| Діаметр маточини | 96 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |