292 ₴
Застосування:
Volkswagen Touran 1.6 FSI -- BAG,BLF,BLP -- 02.2003 - 01.2007| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2010, 2008, 2004, 2005, 2007, 2006, 2003 |
| Код запчастини | FA-0953JM |
| Кросс-номери | 03C129620B |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, A3, Touran, Octavia, Passat, Golf, Eos |
| Стан | Новий |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |