303 ₴
Застосування:
Mazda Mx-5 IV 1.5 (ND2E, ND5R) -- P5-VPR -- 06.2015 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2023, 2017, 2016, Рік випуску автомобіля, 2018, 2025, 2019, 2022, 2024, 2020, 2021 |
| Код запчастини | FA-348S |
| Кросс-номери | 6000615556;P51N133A0A;PEES133A0 |
| Сумісність з маркою | Fiat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 124, MX-5 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 344 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |