372 ₴
Застосування:
Mercedes-benz A-class (w169) A 200 CDI (169.308, 169.008) -- OM 640.941 -- 09.2004 - 06.2012| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2010, 2008, 2004, 2005, 2012, 2007, 2006, 2011 |
| Код запчастини | FA-0503JM |
| Кросс-номери | 6400940204;A6400940204 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Стан | Новий |
| Ширина | 181 мм |
| Висота | 46 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |