263 ₴
Застосування:
Mitsubishi L200 / Triton 2.5 DI-D (KA4T) -- 4D56-HP -- 08.2007 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2013, Рік випуску автомобіля, 2007, 2022, 2009, 2023, 2005, 2018, 2006, 2011, 2021, 2017, 2014, 2012, 2019, 2024, 2015, 2008, 2016, 2025, 2020 |
| Код запчастини | FA-500S |
| Кросс-номери | 8972519440;8973692930;1500A098;1500A358;X1500A098 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Pajero |
| Стан | Новий |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 65 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |