267 ₴
Застосування:
Honda Civic IX 1.8 i-VTEC (FK2) -- R18Z4 -- 02.2012 - 12.2016| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2016, 2013, 2014, 2012, 2011 |
| Код запчастини | FA-459S |
| Кросс-номери | 17220R1AA01 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Стан | Новий |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 39 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |