306 ₴
Застосування:
Chevrolet Lacetti 2.0 D -- LMN -- 01.2007 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2013, Рік випуску автомобіля, 2007, 2022, 2009, 2023, 2005, 2018, 2006, 2011, 2021, 2017, 2014, 2012, 2019, 2024, 2015, 2008, 2016, 2025, 2020 |
| Код запчастини | FA-W09S |
| Кросс-номери | 96438204 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti, Nubira |
| Стан | Новий |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 43 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |