274 ₴
Застосування:
Nissan Navara Np300 2.5 dCi -- YD25DDTi -- 07.2005 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2013, Рік випуску автомобіля, 2007, 2022, 2009, 2023, 2005, 2018, 2006, 2011, 2021, 2017, 2014, 2012, 2019, 2024, 2015, 2008, 2016, 2025, 2020 |
| Код запчастини | FA-146S |
| Кросс-номери | 16546EB70A |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 45.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |